Главная » 2009 » Июль » 8 » "Динамо" (молодіжний склад): поразка від "канонірів
12:47
"Динамо" (молодіжний склад): поразка від "канонірів

"Динамо" (молодіжний склад): поразка від "канонірів"

У черговому контрольному поєдинку молодіжна команда «Динамо» приймала резервістів київського «Арсеналу». Гра вийшла напруженою і непоступливою, в результаті номінальні гості перемогли 2:1.

У першому таймі динамівці виглядали сильнішими і рідко дозволяли супернику перейти половину поля. Хороші моменти були в Іванющенка та Окодуви. Але після перерви склад нашої команди повністю оновився, й «Арсенал» отримав більше можливостей для атак. Після однієї з них господарі некоректно обійшлися з суперником у своєму штрафному майданчику і арбітр вказав на «позначку». Пенальті чітко реалізував Карлов – 0:1. А за десять хвилин, після помилки захисників, «каноніри» подвоїли рахунок - м'яч у ворота Ситникова відправив Бровко. Наприкінці зустрічі відставання в рахунку красивим дальнім ударом скоротив Білала.

«Динамо» - «Арсенал» - 1:2 (0:0).